top of page
33333333.jpg

ספי מזור
אימון ויעוץ  זוגי

052-8505218

לוגו ספי שקוף.png

...אל תאבדו את הדרך

...אל תאבדו את הדרך

33333333.jpg
ספי .jpg

כולנו יודעים שמערכות יחסים זוגיות רומנטיות הן עבודה קשה, הן דורשות תחזוקה שוטפת כדי לשמר אותן.

אם יש בעיה, עדיף לפתור אותה באופן מידי בכדי למנוע בעיות וסיבוכים בהמשך הדרך. – "כל בעיה גדולה היא בעיה קטנה שהוזנחה "

זוגיות זה לא עניין של מה בכך וקשה לערבב שני עולמות שונים, לשרוד ולהחזיק לאורך תקופה ארוכה.

לעתים קרובות אנו יכולים לפתור בעצמנו חלק גדול מהבעיות במערכת הזוגית שלנו, אך במקרים שונים ולמרות מאמצינו הטובים ביותר, יתכן כי הדבר הטוב ביותר אם נבחן טיפול זוגי, כאשר איש מקצוע מורשה יכול להביט במערכת היחסים שלנו כגורם חיצוני ונטרלי ובאופן מקצועי ומיומן יכול לכוון אתנו לדרך הנכונה עבורנו, לדרך של כיבוד והבנה הדדית,  להחזיר את הרומנטיקה ולהצית שוב את האהבה .

מה קרה לנו...

couple-argue.jpg

רוב האנשים שואפים לזוגיות טובה ושמחה בה יחושו בטחון ואהבה. אך עם הזמן, נוצרים מתחים רבים הן בעקבות שינויים (כמו לידת ילד ראשון, החלפת מקום עבודה, יציאה לפנסיה וכד') והן בעקבות אירועים בלתי צפויים (פיטורים, בגידה, מחלה ועוד) . בחלק מהמקרים היחסים בין בני הזוג יתחילו ולהתרופף, יצוצו חילוקי דעות, ויכוחים, ריבים ותחיל להתגלגל כדור שלג שמאוד קשה יהיה לעצור אותו, במקרים רבים ללא טיפול והכוונה היחסים יגיעו לפרדה עם משקעי איבה רבים שקשה מאוד יהיה להחזיר אות מצב אחורה לדרך יציבה ונכונה.

במפגשים הראשונים נבחן את מקור או מקורות הבעיה ויחד נבין לעומק את כל הגורמים שגרמו להתדרדרות היחסים. לרוע המזל, זוגות רבים מנסים טיפול זוגי כאשר כבר נגרם נזק משמעותי, דפוסי התייחסות השתנו וכל אחד התבצר בדעותיו, הקשר הרגשי נחלש קשות וישנה טינה גבוהה עקב סכסוכי עבר שלא נפתרו. 

מחקרים מצביעים על כך שזוג ממוצע אינו מאושר במשך שש שנים לפני שפנה לייעוץ זוגי.

זה לא אומר שטיפול זוגי לא יכול להיות יעיל בפתרון בעיות ארוכות טווח כאלה. עם זאת,

זה יהיה מאמץ הרבה יותר מאתגר, הדורש מחויבות ומאמץ רב מצד שני הצדדים

נכנסים לתהליך

boca-raton-marriage-counseling-1_edited_

הייעוץ והאימון הזוגי מציע דרכים רבות ומגוונות לטפל בדפוסים בעייתיים כגון תקשורת לקויה, ריבים וויכוחים על כל נושא אפשרי לעיטים תכופות, ויכוח כשלעצמו אינו דבר רע, אך במקום זאת הדרך שבה אנשים מטפלים בסכסוך עלולה להפוך אותו ללא בריא, במילים אחרות זה לא בהכרח מה שאתה אומר אלא איך שאתה אומר את זה, זה יכול להיות ביקורת או תלונות, התנגחות במילים לא טובות, התעללות מילולית כמו קריאה בשמות העלבות או צעקות", בקיצור, צריך לדעת לנהל ויכוח וישוב מחלוקות בצורה נכונה ומבלי לומר או לעשות דברים שנצטער עליהם. הייעוץ זוגי ילמד אתכם כיצד לפתור מחלוקות בצורה בריאה ובאופן סביר ומכובד.

במהלך הייעוץ הזוגי אנו נזהה את הנושא שיעמוד במוקד ויחד נקבע את היעד והדרכים לטיפול במחלוקות.

יציאה לדרך חדשה

Depositphotos_43327709_m-2015_edited.jpg

בעיקר, המטרה של ייעוץ זוגי היא ליצור זוגות טוב יותר כיחידים באמצעות ייעוץ, אנשים נוטים ללמוד הרבה על עצמם והם מבינים שלכל פעולה יש השפעה על בן / בת הזוג שלהם, רגישות והבנה הדדית ממלאים תפקיד עצום בשמירה על חיי זוגיות ומאושרים.

אם נשכיל ללמוד מטעויות העבר שלנו, נוכל לצאת לדרך חדשה של רומנטיקה, של הבנה וכיבוד הדדי, בקיצור לחזור לתחושת האושר והאהבה כמו בתחילת הקשר 

ליווי צמוד גם מעבר למפגשים השבועיים

היועצת אינה פסיכולוגית

ניתן להתקשר, לשלוח מייל או להשאיר פרטים ונחזור אלכם בהקדם

052-8505218 

שם

Email *

טלפון

הודעה

Thanks! Message sent.

ספי מזור - יעוץ ואימון זוגי, רח' מזל אריה 4 ירושלים

bottom of page